Recenze

Máte s naší službou zkušenosti? Chcete nám zanechat recenzi? Tady můžete!

30 komentářů u „Recenze

 1. Na naší svatbě v březnu 2022 jsme očekávali 7 malých hostů ve věku 1,5 – 5 let. Bylo nám jasné, že rodiče by ocenili možnost, kdy by bylo o děti alespoň v části dne postaráno a oni si mohli naplno užít veselí. Nynější manželka objevila Půjčovnu Hraček na instagramu a když jsme zjistili, že lze zajistit i paní na hlídání, nebylo o čem debatovat.

  Celá akce proběhla naprosto hladce. Děti v tomto věku mívají své horší a lepší dny, ale paní Naty s nimi uměla pracovat jako koncertní virtuos. Děti se rychle seznámily navzájem, s paní Naty a celou dobu trávily nadšeně v koutku – s občasným výběhem na jídlo. Hračky samotné byly také úžasné, barevné, ve výborném stavu a takové, které děti neznaly a tudíž pro ně velmi zajímavé, nové a atraktivní. Paní z půjčovny bez problémů připravily celou hrací zónu předem, po svatbě si věci vyzvedly, bylo to pro nás celé s minimálním úsilím a maximálním efektem.

  Každému bychom takovou službu vřele doporučili pro svatbu, rodinnou sešlost, oslavu nebo prostě úžasné odpoledne pro děti.

  Petra Štafa Glettová & Honza Štafa

  1. Dobrý den Honzo,

   děkujeme za krásnou recenzi! Malí i velcí hosté byli skvělí a my jsme měly velkou radost, že jsme pro Vás mohli vytvořit dětský koutek a zpříjemnit Vám tak Váš velký den!
   Díky, že jste to s námi zkusili 🙂

   Hodně štěstí ve společném žití přejí
   Jana a Katka z Půjčovny hraček!

 2. S Půjčovnou hraček jsme spolupracovali v rámci akce Ochutnáváme svět, která se konala v Galerii PLATO v rámci festivalu Jeden svět Ostrava a lepší rozhodnutí jsme nemohli udělat. Dětský koutel, který pro nás slečny (paní) vytvořili byl naprosto skvělý – neustále v obležení dětí, které zkoušely co se dalo. Naprosto jedinečný výběr hraček a paní se slečnou, které se o koutek a o děti staraly byly úžasné, empatické a pohodové. Kromě toho, že dětem trpělivě vysvětlovaly, jak hračky fungují, tak si s nimi hrály, blbnuly, stavěly bunkry a věnovaly jim 100% pozornost.

  Rozhodně se nejedná o poslední akci, na kterou jsme Půjčovnu hraček pozvali a určitě neprohloupí nikdo, kdo si je bude chtít zajistit na svatbu, rodinnou oslavu a vlastně jakoukoliv akci, kde budou děti.

  Naše děti i my děkujeme za skvělou možnost vás poznat a těšíme se na příště!

  1. Děkujeme za krásnou recenzi! Byly jsme moc rády součástí této skvělé akce a už se moc těšíme na příště. Děkujeme za příležitost a také za tento skvělý festival! Jana a Katka z Půjčovny hraček

 3. Veliká spokojenost. Ze strany půjčovny milý a vstřícný přístup. Mohu službu všem vřele doporučit.

  1. Lukáši, máme radost, že jste spokojený! Děkujeme moc za recenzi, hezky se to čte 🙂 Zdraví Jana a Katka z Půjčovny hraček

 4. Původně jsem dceři chtěla půjčit domeček na týden, jelikož si s ničím nevydrží hrát dlouho. Nakonec z toho byl měsíc ne li více a radosti ze hry neubývalo😀 Máme půjčovnu kousek od bytu a tak bylo lehké si hračku vyzvednout i vrátit bez komplikací. Domluva perfektní, určitě zase něco půjčím.

  1. Paní Evo, děkujeme, že jste si našla čas, napsala nám recenzi, ale hlavně, že si u nás půjčujete hračky! Moc si toho vážíme! Jana a Katka z Půjčovny hraček

 5. Půjčovnu hraček bych chtěla doporučit všem, kteří přemýšlí, jestli se nějaká hračka/pomůcka bude jejich dítěti líbit, ale váhají, aby jim nezůstala ležet doma v koutě. My jsme měli možnost vyzkoušet busy domeček a byli jsme z něho nadšeni. Teď čekáme, než k nám dorazí dnešní novinka – učící věž Kidhelper od utukutu, na kterou se moc těšíme. Taky vyzkousime hru Hmatej a najdi a třídicí box. Paní z půjčovny jsou opravdu skvělé. Vždycky se snaží vyhovět a jsou starostlive💞

  1. Děkujeme paní Vaculíková za výpůjčky i recenzi! Těší nás, že se Vám hračky líbí a že jste s naší službou spokojeni. Jana a Katka z Půjčovny hraček

 6. Dobrý den, jsem maminka dvou raubířů a tak jsme přemýšleli o průlizce na zahradu. O něčem, když se nás na grilování sejde 5 rodin a 6 dětí, co draky zabaví a dá se s tím vymyslet spousty zážitku. Přes děti se známe s půjčovnou hraček a tak jsem objednala spectru od utukutu a s holkama jsme dovytvořili perfektni sestavu. Opičí dráha, pro starší dětský Survivor atd. Skvělá spolupráce, skvělá komunikace a ten šťastný pohled dětí byl k nezaplacení 😎. Určitě jsme nepůjčovali naposled 🙂 Děkujeme!!

  Martina z @zivotsklukama 😎

  1. Martinko děkujeme! Jsme moc rádi, že vše zafungovalo, jak mělo a že si děti vyhrály, a že vám všem naše hračky přinesly radost! Těšíme se na další výpůjčky, jsme tady pro Vás! Jana a Katka z Půjčovny hraček

 7. Doporučuji, perfektní komunikace! Vše v naprostém pořádku. Děkuji

  1. Dobrý den, děkujeme moc za zpětnou vazbu! Moc nás to těší! Jana a Katka z Půjčovny hraček

 8. Dobrý den,
  jakožto lektorka cvičení s dětmi jsem nesmírně vděčná za neobvyklou možnost si některé hračky, pomůcky a nářadí pouze vypůjčit a neskladovat. Děti na lekcích mají zážitkové dny plné veselých opičích drah, aj. Z lekcí určených pro pozornost a prozkoumávání zase odcházejí nadšeny. Do svého ročního plánu jsem začala od Vánoc zařazovat i Vaše předměty a tímto bych Vám chtěla skutečně poděkovat za nenadálou příležitost zvýšit kvalitu svých lekcí.
  Zuzka

  1. Dobrý den Zuzko,

   to nás tak nesmírně těší! Jsme rádi, že hledáte nové cesty jak své lekce obohatit a připravit dětem překvapení!
   Tato spolupráce je skvělá a dává naší práci další rozměr!
   Děkujeme, že můžeme,
   Jana a Katka z Půjčovny hraček

 9. S ostravskou Půjčovnou hraček máme u nás doma ty nejlepší zkušenosti. V nabídce je velké množství hraček a pravidelně se objevují nové. Je opravdu z čeho vybírat a věřím, že si každý najde, co hledá a potřebuje. Syn se vždy moc těší, co nového pozná. Je velký průzkumník, tak jsou pro něj vypůjčené hračky skvělou příležitostí poznávat, zkoušet, hrát si i se rozvíjet. Díky půjčeným hráčkám lépe vnímám, co ho baví a co méně. Ze zjištění, že je v Ostravě Půjčovna hraček, jsem byla a stále jsem nadšená.

  Chci také pochválit skvělé lidi, kteří tento projekt realizují. Vnímám výbornou komunikaci, velkou vstřícnost a hlavně práci dělanou s láskou a srdcem.

  Děkuji vám, Jano a Katko, a přeji spoustu spokojených zákazníků a skvělých hraček.

  1. Paní Koťátková!

   Děkujeme za krásnou recenzi a hlavně za přízeň, kterou nám věnujete. Vaše opakované objednávky nám vždy vykouzlí úsměv na rtech. Je vidět, že se dětem opravdu věnujete a využíváte naší službu půjčování hraček přesně tak, jak jsme ji zamýšlely, a to je prostě skvělé!
   Máte pravdu, náš projekt nám dává oromný smysl a pozitivní energie, kterou do něj vkládáme se nám vrací v podobě spokojených malých i velkých zákazníků jako jste Vy a Vaše děti.

   Takže také děkujeme a na vypůjčenou!
   Jana a Kata z Půjčovny hraček

 10. Mali sme tu česť, že ste zabezpečili koutek na Fantastickej Ostrave 2022. Návštevbíci boli nadšený. V tom pekelnom horku a obrovskom nápore návštevníkov ste to zvládli na jedničku.
  Teším sa na ďalšiu spoluprácu. 🙂

  1. Děkujeme za krásnou recenzi! Na Fantastické Ostravě jsme byli moc rádi a děkujeme za poskytnutý prostor i zázemí. Pro dětský koutek jste nám vybrali skvělé místo, takže zařídit jej tak, aby fungoval už byla hračka 🙂

   I my se těšíme na příští ročník!
   Jana a Katka z Půjčovny hraček

 11. Půjčovnu hraček jsem po doporučení využila na oslavu prvních narozenin. Hračky sklidily u dětí od 1 roku do 5 let neskutečný úspěch. Po doporučení paní Jany jsem si vypůjčila 8 kusů. Celá sestava se hezky doplňovala a dala se různě kombinovat na vytvoření opičí dráhy atd. Hračky byly v krásném stavu, dokonce, některé byly úplně nové! Musím vyzdvihnout rychlou a bezproblémovou domluvu! I když jsem půjčení zařizovala na poslední chvíli, ze strany půjčovny nebyl nic problém a maximálně mi vyšli vstříc. Předávka i prodloužení výpůjční doby taky úplně bez problému. VŘELE DOPORUČUJI a přeji Půjčovně hraček spoustu dalších spokojených zákazníků. 🙂

  1. Paní Kateřino, děkujme moc za milá slova chvály! Krásně se to čte. Jsme rády, že vše skvěle zafungovalo!
   Zase někdy na vypůjčenou,
   Jana a Katka z Půjčovny hraček

 12. Milí dámy z půjčovny hraček! Moc vám děkuji za bezva možnost vyzkoušet a zahrát si s nádhernými hračky! Celá zkušenost byla velice příjemná a jednoduchá. Obrovské děkuji a ať se Vám daří!

  1. Paní Marie, děkujeme, že jste to s námi zkusila a přejeme vše dobré!
   Jana a Katka z Půjčovny hraček

 13. Půjčovna hraček je prostě geniální volba, nejvíc jsme ji ocenili v době nemoci, kdy se dítko už se svými hračkami a okoukanou maminkou nudí a pak také jejich poukázky – kolikrát přemýšlím, co koupit dětem mých kamarádek k narozeninám, ať nekoupím něco, co už třeba mají nebo je nebude bavit a toto je skvělá varianta, kdy si mohou vybrat hračku sami. Pravidelně si půjčujeme nějaké hračky domů, našeho prcka (2,5 let) nejvíce bavili hýbající se brouci, stavebnice a kuličková dráha, do budoucna snad využijeme i možnost dětského koutku na nějakou akci..

  Děkuji holky, že jste tento “projekt” vymyslely a ještě k tomu v Ostravě, kde si můžu hračky vyzvednout i osobně. ❤️

  1. Děkujeme! To nás prostě těší!

 14. Půjčujeme si hračky pravidelně a vždy jsme moc spokojení. Nemáme rádi byt zahlcený hračkami a dlouhé zimní dny se stále stejnými hračkami se někdy vlečou, tohle vyřešilo vše. Vše je jednoduché a rychlé. Skvělý nápad a opravdu úžasná služba. Moc děkujeme

  1. Děkujeme Karolíno, super!

 15. Bydlím v zahraničí a do ČR jezdím se svým 6letým synem navštěvovat své rodiče. Při cestování si s sebou moc hraček nebereme a u rodičů doma už také mnoho nenajdeme 🙂 tak je super když mu mohu nějaké půjčit. Takže celý koncept se mi moc líbí, oceňuji i jednoduchost doručení a odeslání zpět. Za mne určitě spokojenost.

  1. Děkujeme Ivi! Máme velkou radost!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *